החוויה שלי ושל איתן עם רונה היתה מופלאה

פגשתי את רונה כשבני, איתן,היה בן חודשיים וחצי, קצת לפני שהוא אובחן כסובל מריפלוקס ומטונוס שרירים גבוה (מצב שיש להתמודד איתו מאחר והוא משפיע על התפתחותו). בדומה לתינוקות אחרים הסובלים מריפלוקס, איתן היה תינוק לא רגוע וזו היתה תקופה מאתגרת ומתישה עבור שנינו.

החוויה שלי, ושל איתן, עם רונה היתה מופלאה. בתום התהליך שחווינו עם רונה, והיו ללא ספק רגעים מוכננים בתהליך, איתן הפך לתינוק הרבה יותר נינוח ורגוע. מעבר לכך, רונה נתנה לי את הכלים, העוצמה והביטחון להתמודד עם האתגרים של אותם ימים. העוצמה שהיא הנחילה לי ללא ספק עזרה לי בחודשים הראשונים להיות אמא הרבה יותר חזקה, בטוחה ורגועה.

מהר מאוד רונה הבינה את איתן ואת צרכיו, ולימדה אותי דברים חשובים מאוד לגבי תמיכה בהתפתחות של איתן בצורה חכמה ואפקטיבית (ובמקרה שלי, להתגבר על טונוס השרירים הגבוה). לרונה יש אינספור טיפים מצויינים לגבי איך להרגיע אותו כשהוא בוכה, איך להרדים ובנוסף, רעיונות לפעילויות מקסימות שאפשר לעשות איתו במהלך היום.

מבין כל ההיצע העצום שיש כיום לאמהות צעירות (חוגים, סדנאות, מתנות, פסטיבלים ומה לא!) רונה היתה המתנה הכי גדולה. לחוויה איתה הייתה ללא ספק את ההשפעה המשמעותית ביותר שנתתי לבני, לעצמי ולמשפחתי

 

גוני